Hakkımızda

NEF Bilişim Teknolojileri, yeni teknolojileri günlük hayatın bir parçası haline getirmek hedefi üzerine kuruldu. Kuruluşunun ilk yıllarında özel kullanım alanlarına hitap eden nitelikli ekran sistemleri geliştirmeye başladı. Daha sonraki yıllarda araç kontrol sisteminden simülasyon ortamlarına kadar değişik projeler geliştirdi. Şimdilerde ise günlük ihtiyaçları tespit ederek en kolay ve en stabil çözümler üzerinde sistemler geliştirmektedir.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken, metal - ahşap işleme ve profesyonel kablo gruplama konularında tecrübeler edinerek üretim ağını detaylandırmıştır.

NEF Bilişim Teknolojileri, global çalışmaları neticesinde IT sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı birçok firmanın ürün sağlayıcısıdır.

NEF Bilişim Teknolojileri'nin, interaktif ekranlardan araç teknolojilerine kadar uzanan yüksek standartlarda ürettiği inovatif ürünler, Dünya’nın 13 ülkesinde kullanılmaktadır.

En iyi kalite ve tam memnuniyet ilkelerinin bir sonucu olarak müşterilerinin yakınlık ve güven hissinin kazandırdığı farkındalıkla her geçen gün daha iyisi için azimle çalışmaktadır.

Hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümler

Çekirdekten Üretim

Ürün veya proje geliştirilirken öncelikli konulardan biri donanımsal yapıdır. Amaç, beklentilerin karşılanması değil istenilen verimliliğin yakalanmasıdır. Bu da sistemin çekirdekten ele alınarak üretilmesiyle elde edilmektedir.

Performansı belirler, bileşenleri seçeriz. Üretimini yaptığımız donanımın üzerine idealimizdeki yazılımı yazarız. Sonuç; tam verimliliktir.

Tesis & Ekipman

Eğer amacınız kalite standartlarında üretim yapmaksa tesis ve ekipmanınız gerektiği kadar iyi olmak zorundadır. Daima yenilikleri takip eden ve yenilikleri uygulayarak bu başarı yakalanmaktadır.

Kablo gruplama işinde oluşturduğumuz tesis ve özenle seçtiğimiz kaliteli ekipmanla hedefimiz her zaman daha iyisidir.

Bütünleyici Güzellik

Ürünler geliştirilip üretildikten sonraki sıradaki adım koyacağınız elbisededir. Çok iyi tasarlanmış ve ince düşünülmüş olması gerekmektedir. Kullanılan malzemeden seçilen renge kadar tüm detaylar aslında tamamlayıcı durumdadır. Ne kadar mükemmel bir ürün üretseniz de kasası yeteri kadar iyi değilse asla mükemmel olarak ifade edilmez.

Donanımını ürettikten ve yazılımını geliştirdikten sonra tüm detaylarına varana kadar ahşap olsun, metal olsun kasalama üzerinde çalışırız. Süre için asla taviz vermeyiz. Çünkü bu son adım bizim bütünleyici güzelliktir.